1994 yılında kurulan Spin Spor, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin sadece Masa Tenisi malzemeleri satan ilk şirketidir. Masa Tenisi dünyasının en prestijli markası olan Butterfly'ın Türkiye tek distribütörü olup,  malzeme ve hizmetleriyle, sektöründe Türkiye de lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

 

Şirketimiz; Sadece Masa Tenisi Malzemeleri sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Spin Spor'un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir. Bu vesile ile Türk Milli takımlar tek sponsoru olarak da Türk Masa Tenisine hizmet vermektedir.

 

Şirketimiz 2010 yılından itibaren Butterfly Distribütörlüğünün yanında Tibhar, Stiga, Xiom, Friendship, DHS, TSP gibi dünya markalarının satışına başlamış ve halen devam ettirmektedir. 

 

2011 yılından itibaren de Butterfly Türkiye Exclusive Tek Distribütör olarak yetki seviyesini bir adım daha arttırmıştır.

 

20. yılımıza yaklaştığımız bu zamanlarda, bizi bugüne kadar hiç yalnız bırakmayan siz değerli müşterilerimize  en içten teşekkürlerimizi sunarız.

 

Saygılarımızla

Spin Spor,

 

Kurucumuz ve Şirket Sahibimiz: Gürhan Yaldız (d. 1964), Türk masa tenisçi.

1970'te masa tenisi oynamaya başlayan Yaldız, 1971 yılında Mersin'de İlkokullar arası Türkiye şampiyonu olarak ilk başarasını kazandı. 1976 yılından itibaren Fenerbahçe'de forma giydi. Sarı lacivertli takımın 1978'den 1985'e kadar birçok İstanbul ve Türkiye şampiyonluğunda pay sahibi olduğu gibi, bireysel olarak da birincilikler kazandı.

 

1980 yılında Eskişehir'de düzenlenen Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası'nda tek erkeklerde, çift erkeklerde ve karmalarda şampiyon olarak bir Türkiye Şampiyonasında üç birincilik birden kazanan ilk masa tenisçi oldu.

 

29 Eylül-2 Ekim 1982 tarihlerinde İzmir'de düzenlenen 19. Balkan Masa Tenisi Şampiyonası'nda tek erkeklerde gümüş madalya kazanarak bu başarıya ulaşan ilk Türk masa tenisçi oldu.

 

1985 yılında MAN Masatenisi takımına transfer olan Yaldız, 25 yıl Türkiye ferdi finali oynadı ve bunların 15 yılı üst üste olmak üzere toplam da  22'sini Şampiyonlukla tamamladı.

 

Uluslararası açık turnuvalarda şampiyonluklara (Finlandiya, Ankara), ikinciliklere (Moskova, İran) ve üçüncülüklere (Çekoslovakya) ulaştı.

 

Efes Pilsen, ,Tuborg, Netaş, Lefke Avrupa Üniversitesi ve 2006'dan sonra tekrar Fenerbahçe formalarını giydi.

 

38 yıllık aktif sporculuk hayatını, 6 Ocak 2008 tarihinde Kadıköy Cafer ağa Spor Salonu'nda, Fenerbahçe Erkek Masa Tenisi Takımı ile Fransız temsilcisi Caen TT arasında oynanan Ettu Cup maçı öncesinde düzenlenen jübile töreniyle noktaladı.

 

2005 yılından itibaren ayrıca Fenerbahçe Masa Tenisi Şubesi'nin kaptanlığını üstlendi.

2012 ETTU Cup da Bayanlar Avrupa Şampiyonluğu ile şube kaptanlığında da başarısını devam ettirmiştir.

Halen Fenerbahçe Masa Tenisi Şube Kaptanlığı görevine devam etmektedir.

 

Madalyalar
Masatenisi
 Türkiye adına
Akdeniz Oyunları
Gümüş1991 AtinaÇift Erkekler
Akdeniz En İyi 12'ler
Altın1989 La ValettaTek Erkekler
Balkan Şampiyonası
Bronz1981 KöstenceÇift Erkekler
Gümüş1982 İzmirTek Erkekler
Altın1983 Ivangrad İzmirÇift Erkekler
Altın1987 KöstenceÇift Erkekler
Bronz1987 KöstenceTek Erkekler
Altın1991 SakaryaTek Erkekler
Gümüş1991 SakaryaÇift Erkekler
Altın1993 KöstenceÇift Erkekler

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR