AMICUS PRIME ROBOT
AMICUS PRIME ROBOT
AMICUS PRIME ROBOT
AMICUS PRIME ROBOT
AMICUS PRIME ROBOT
AMICUS PRIME ROBOT

AMICUS PRIME ROBOT (767)

Marka : Butterfly
Tedarikçi : Butterfly
Fiyat : ₺92.500,00  + KDV
KDV Dahil : ₺111.000,00
₺13.443,33 'den başlayan taksitlerle
:
Yeni AMICUS PRIME bir masa tenisi robotunun imkanlarını yeniden tanımlamak için yola çıktı. tüm dünyadaki hayranlarını heyecanlandıracak Yenilikçi PRIME ile birlikte verilen tablet bilgisayarında veya iOS / Android kullanan herhangi bir akıllı telefon veya tablette çalışan AMICUS uygulamasından Bluetooth teknolojisi ile kablosuz olarak kontrol edilir. AMICUS uygulama yazılımı, düzenli güncellemeler için geliştirilmiş ve eklenmiş çok sayıda etkileşimli içerik sunar. Alıştırmalar, spin, hız, yer ve yükseklik değiştirme işlemleri hiç bu kadar kolay olmamıştı. Profesyonel oyuncular ve antrenörler tarafından yaratılan önceden kaydedilmiş egzersizler, tek bir tuşa basılarak oynanabilir.  (Timo Boll gibi yıldızlar tarafından) AMICUS ile düzenli eğitiminin doğru bir şekilde yürütülmesini ve yararlı ek bilgiler sunmasını bekleyebilirsiniz. AMICUS serisi robotlarımızın amiral gemisi modelimizi kullandık dan sonra, bulabileceğiniz en yorulmaz, her zaman hazır, eğitim partnerinizin yeni olanaklarını sizde göreceksiniz.
AMICUS PRIME'in Detaylı üstün özellikleri:
- Dakikada 120 topa kadar atabilir ve topun Spin, hız, yükseklik ve yeri  toptan topa değişebilir.
- Uygulama ve tablet (veya kullanıcı tarafından sağlanan Android veya iOS cihazı) tarafından kontrol edilir ve Bluetooth üzerinden ana robota kablosuz olarak bağlanır.
- Yazılım ve ürün yazılımı, uygulamanın yardımıyla düzenli olarak güncellenir. Birden fazla robot bir cihaz tarafından çalıştırılabilir (ardışık olarak). Cihaz doğrudan robottan yeniden şarj edilebilir.
- Kullanıcıların baskın elleriyle eşleşecek şekilde tanımlı çalışmaların tersine çevrilmesi için sol-Sağ (ayna) düğmesi, böylece forehand / backhand yerleştirme seçilerek program doğru kullanılabilir.
- Çalışma içinde bireysel topları test etmek için örnek işlevi.
- Bireysel Frekans Kontrolü herhangi iki yan yana toplar arasındaki zaman aralığını özelleştirebilir.
- Döngü işlevi, masa tenisi antrenmanlarında molaların kolayca çalışmanızın içine dahil etmenizi sağlar.
- Alman Butterfly Antrenörü Richard Prause tarafından oluşturulan 20  çalışma içinde tanımlıdır. Ön programlanmış çalışmalar değiştirilebilir veya güncellenebilir.
- Entegre videolar, önceden programlanmış her bir çalışmanın nasıl düzgün bir şekilde uygulanacağını gösterir.
- Çalışmaları depolamak için kullanılan bellek, uygulamayı çalıştırmak için kullanılan cihazın hafızasıyla sınırlıdır. 
- Anahtar fob benzeri uzaktan kumanda ile durdur / başlat çok pratiktir. (küçük, hafif ve cebe sığması kolay)
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR