EFES 25-2
EFES 25-2
EFES 25-2
EFES 25-2
EFES 25-2

KBS 25-2 MASA TENİSİ MASASI (934)

Marka : KBS
Fiyat : ₺21.000,00  + KDV
KDV Dahil : ₺25.200,00
₺3.052,00 'den başlayan taksitlerle
:

 - ''KBS EFES: TÜRK YAPIMI BİR ŞAHESER.'' -

  

''KBS Masalarının gözbebeği,mühendislerimizin özverili çalışmaları ustalarımızın emekleriyle buluştu. ''EFES'' görüntüsü,performansı ve aerodinamik yapısıyla Masa Tenisi Dünyasında yeni bir heyecan getirmeye hazırlanıyor.''

 

 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ;

 

 Masamız  ITTF onaylı olup fabrikamızda tamamen Türk yapımı ve Yerli Üretimdir. Ayrıca masamız ISO 9001 ve TSE belgelerine sahiptir.

- Masanın üst yüzeyi en az 2740 mm uzunluğunda ve en az 1525 mm genişliğindedir. Yerden yüksekliği en az 760 mm’dir.

- Oyun alanı yüzeyi her yerde koyu mavi renkli ve mattır. Renk açıklığı %40’ın altındadır. Oyun alanının uzun ve kısa kenarlarında 2 cm genişliğinde beyaz çizgi vardır. Beyaz çizginin masanın bitimine mesafesi 30 mm ve masanın yarısına olan mesafesi de 5 mm’dir.

- Masa tablası 25 mm kalınlığında MDF’den yapılmıştır.

- Masa kenarı çıtaları çelikten imal edilmiştir ve kullanıcıya zarar vermemesi için masa köşelerinde plastik malzemeden imal edilmiş tapalar vardır. Kenar çıtaları siyah renklidir. Kenar çıtaları üzerinde üretici olan biz KBS ve ITTF logosu yer almaktadır.

- Masalar iki parçadan oluşmuş ve katlanabilir şekildedir.

- Masaların her yarısında biri oynama pozisyonunda biri saklama pozisyonunda olmak üzere 2’şer otomatik kilit mekanizması vardır.

- Masaların her yarısında, masayı her yöne döndürebilen 100 mm çapında 2’şer teker yer almaktadır. Toplam 8 tekerden 4’ü dönerli frenli teker, 4’ü dönerli frensiz tekerdir. Frenli tekerlerkler oyuncudan en uzak masa bitiminde olacaktır. Tekerler yüzeyleri keskin ve aşındırıcı değildir. Bu sayede masamız Indoor kullanım için de uygun haldedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR